20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Spalovače tuku


Základom úspechu redukcie hmotnosti je pravidelná a vyvážená strava. Pomôcť vám môže zaradenie aeróbne aktivity najlepšie ráno na lačno v dĺžke 30-45 minút. Alebo si môžete dať tréning v posilňovni zameraný na celkové spevnenie a tvarovanie problémových partií. Raňajkovať by ste mali do 1 hodiny po prebudení a každé ďalšie jedlo si dať v rozmedzí 3 hodín. V popoludňajších hodinách uberajte v strave sacharidy a nahraďte ich bielkovinovým jedlom. Ak nemáte čas dodržiavať stravu, je vhodné zvoliť doplnky výživy.
Za váš súčasný vzhľad je veľkou mierou zodpovedná strava a tiež trochu pohyb. Podstatná nie je vaša hmotnosť, ale percento podkožného tuku, ktoré zakrýva vaše svaly. Pri znižovaní hmotnosti musí byť základom vašej stravy bielkoviny. Ak nie ste schopní prijať cca 1,5g bielkovín na 1kg telesnej hmotnosti na deň, prichádzajú na rad proteínové koktaily. Diétne kokteily určené na chudnutie, ktoré obsahujú kvalitný proteín, spaľovač tukov a zložku na potlačenie chuti do jedla. Vhodný je na desiatu alebo k večeri. Pre tvorbu svalovej hmoty bez tuku sú tu proteínové koktaily, ktorej výhodou je obsah vysoko kvalitných bielkovín. Do diéty sa hodí aj BCAA zmes vysoko účinných vetvených esenciálnych aminokyselín: L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín. Znižujú odbúravanie svalových bielkovín, zlepšujú regeneráciu a zvyšujú výkonnosť a odolnosť.
Najčastejšie využívané suplementy pri znižovaní hmotnosti sú však spaľovače. Spaľovače tuku sú látky podporujúce využívanie telesného tuku, ako zdroja energie pre svalovú prácu. Na výber máte z mnohých látok. Môžeme ich rozdeliť na doplnky stravy s termogénnym účinkom a látky bez termogenního pôsobenia (lipotropné). Termogénny látky efektívne zvyšujú energetickú potrebu organizmu (metabolizmus). Tukové zásoby sa tak využívajú ako energetický zdroj. Druhým variantom sú lipotropnou spaľovače, ktorý pôsobí na rôznych mechanizmoch. Dokážu znížiť vstrebávanie tuku zo stravy, obmedziť chuť na jedlo, príp. zvýšiť využitie tuku ako zdroja energie pre svalovú prácu. Tretí kategóriou sú potom rôzne zmesi týchto látok pôsobiace na redukciu tuku. Jedná sa teda o veľmi rozsiahlu kategórii suplementov. Ak chcete napomôcť využitie tuku ako zdroja energie vyskúšajte L-carnitine. Jedna optimálna dávka obsahuje 1000 mg čistého L-karnitínu, ktorý pomáha odbúravať uložený telesný tuk, čím zabezpečí energiu pre svaly. Navyše obsiahnutý chróm reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, pomáha znížiť množstvo telesného tuku a budovať svalového tkaniva bez tuku. Pokiaľ vám ide pri znižovaní hmotnosti o zachovaní svalovej hmoty, nezabudnite CLA. CLA je konjugovaná kyselina linolová, ktorá výrazne podporuje spaľovanie tuku, za súčasného zachovania svalovej hmoty. Navyše má pozitívny vplyv na imunitný systém. Zaujímavými zložkami spaľovačov sú kofeín, ktorý energizuje telo pred výkonom, tyrozín, ktorý chráni svalovú hmotu pred odbúravaním, synefrín, látka ktorá zvyšuje látkovú výmenu, znižuje pocit hladu a podporuje odbúravanie tuku.
U všetkých suplementov sa jedná o doplnky stravy, nezabúdajte teda na pravidelnú a vyváženú stravu, pohyb a regeneráciu.

Vitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 30 dávok - ZĽAVA 3,86 EUR

Jeho základnou funkciou je podpora dôležitých metabolických procesov pri premene tukov na energiu. Je to predovšetkým prenášač mastných kyselín, ktoré prenáša do mitochondrií. Tu tieto mastné ...
 | akčný tovar
cena od 7,67 EUR
3,81 EUR
Viac informácií
Výrobca: Vitalmax
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 30 tablet
Doporučení: rozpustiť v ústach, alebo rozhrýzť 1-2 tablety najlepšie pred fyzickou záťažou.
Náhľad - Vitalmax L-CARNITINE MAXX 1000 30 dávok -50%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Vitalmax GREEN TEA 90 cps. NEW - ZĽAVA 3,08 EUR

Hlavným účinkom zeleného čaju je jeho pozitívny vplyv na celkový zdravotný stav (prírodný antioxidant) a stimulačný účinok na zrýchlenie celkového metabolizmu (podpora odbúravanie tukov).
 | akčný tovar
cena od 9,59 EUR
6,51 EUR
Viac informácií
Výrobca: Vitalmax
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 90 tablet
Doporučení: užívajte 1-2 kapsule denne, najlepšie medzi jedlami
Náhľad - Vitalmax GREEN TEA 90 cps. NEW -32%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

FA CLA plus Green Tea 90 kps - ZĽAVA 7,89 EUR

LA plus Green Tea je špeciálne vybraná kompozícia CLA, teda konjugovanej kyseliny linolovej, extraktu zo zeleného čaju a vitamínu E. CLA inhibuje enzým zodpovedný za transport triglyceridov do ...
 | akčný tovar
cena od 19,21 EUR
11,32 EUR
Viac informácií
Výrobca: Fitness Authority
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 90 kapslí
Doporučení: 3 kapsule denne, počas alebo ihneď po jedle bohato zapite vodou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Náhľad - FA CLA plus Green Tea 90 kps -41%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Vitalmax L-CARNITIN 150.000 LIQUID 1000ml NEW - ZĽAVA 7,70 EUR

L-KARNITIN LIQUID 150.000 je najúčinnejšia forma L-karnitínu. Podporuje odbúranie tukov, fyzickú výkonnosť, znižovanie hladiny cholesterolu, srdcovú a mozgovú činnosť.
 | akčný tovar
cena od 19,21 EUR
11,51 EUR
Viac informácií
Výrobca: Vitalmax
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 1.000ml
Doporučení: pre dospelých a deti od 15 rokov 2x 15 ml (polievková lyžica) denne, najlepšie ráno na lačno a 30 min pred fyzickou záťažou.
Náhľad - Vitalmax L-CARNITIN 150.000 LIQUID 1000ml NEW -40%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Nutrend CARNITINE 100000 1000ml + SYNEPHRINE 60 kaps - ZĽAVA 5,33 EUR

Ako čerešnička na torte tento Karnitinové doplnok zastrešuje portfólio radu POWER ACTIVE. Chýbalo len málo k dokonalosti a teraz stojíme tvárou v tvárou tomuto karnitinovému velikánu. Vyskúšajte ...
 | akčný tovar
cena od 19,25 EUR
13,92 EUR
Viac informácií
Výrobca: Nutrend
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 1000 ml
Doporučení: maximálna denná dávka je 10 ml. Dávku vypite ráno nalačno alebo 30 minút pred fyzickým výkonom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.
Náhľad - Nutrend CARNITINE 100000 1000ml + SYNEPHRINE 60 kaps -28%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

MUSCLETECH HYDROXYCUT HARDCORE ELITE 110cps - ZĽAVA 23,13 EUR

Najnovšie "hardcore" spaľovač tukov výhradne pre bodybuildermi od firmy Muscletech zníži Váš telesný tuk v priemere o 7,9%. Zvyšuje noropinefrin v priemere o 40%. Hydroxycut Hardcore Elite, ...
 | akčný tovar
cena od 42,34 EUR
19,21 EUR
Viac informácií
Výrobca: MuscleTech
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 110 kapslí
Doporučení: nájdete v detailných informáciách
Náhľad - MUSCLETECH HYDROXYCUT HARDCORE ELITE 110cps -55%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

CELLUCOR SUPER HD POWDER - ZĽAVA 10,39 EUR

Super HD je najmodernejšie stimulant, ktorý kombinuje termogénny zložky pre spaľovanie tukov a silné nootropické komponenty poskytujúce energiu a podporujúce sústredenie. Pri užívaní spaľovače Super ...
 | akčný tovar
cena od 30,42 EUR
20,03 EUR
Viac informácií
Výrobca: Cellucor
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 30 dávek
Doporučení: nájdete v detailných informáciách
Náhľad - CELLUCOR SUPER HD POWDER -34%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Cobra Labs The RIPPER! 150g - ZĽAVA 15,05 EUR

Jeden z najlepších a najrýchlejších nových spaľovačov dneška.
 | akčný tovar
cena od 38,12 EUR
23,07 EUR
Viac informácií
Výrobca: Cobra Labs
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 150g
Doporučení: prvých 5 dní užívajte 1 odmerku 10-15 min pred raňajkami, v prípade, že sa neprejaví neznášanlivosť na výrobok môžete užiť druhú dávku s odstupom 6. hodín. Maximálna denná dávka je 2 odmerky.
Náhľad - Cobra Labs The RIPPER! 150g -39%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point