20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Dieta, hubnutí


Základom úspechu redukcie hmotnosti je pravidelná a vyvážená strava. Pomôcť vám môže zaradenie aeróbne aktivity najlepšie ráno na lačno v dĺžke 30-45 minút. Alebo si môžete dať tréning v posilňovni zameraný na celkové spevnenie a tvarovanie problémových partií. Raňajkovať by ste mali do 1 hodiny po prebudení a každé ďalšie jedlo si dať v rozmedzí 3 hodín. V popoludňajších hodinách uberajte v strave sacharidy a nahraďte ich bielkovinovým jedlom. Ak nemáte čas dodržiavať stravu, je vhodné zvoliť doplnky výživy.
Za váš súčasný vzhľad je veľkou mierou zodpovedná strava a tiež trochu pohyb. Podstatná nie je vaša hmotnosť, ale percento podkožného tuku, ktoré zakrýva vaše svaly. Pri znižovaní hmotnosti musí byť základom vašej stravy bielkoviny. Ak nie ste schopní prijať cca 1,5g bielkovín na 1kg telesnej hmotnosti na deň, prichádzajú na rad proteínové koktaily. Diétne kokteily určené na chudnutie, ktoré obsahujú kvalitný proteín, spaľovač tukov a zložku na potlačenie chuti do jedla. Vhodný je na desiatu alebo k večeri. Pre tvorbu svalovej hmoty bez tuku sú tu proteínové koktaily, ktorej výhodou je obsah vysoko kvalitných bielkovín. Do diéty sa hodí aj BCAA zmes vysoko účinných vetvených esenciálnych aminokyselín: L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín. Znižujú odbúravanie svalových bielkovín, zlepšujú regeneráciu a zvyšujú výkonnosť a odolnosť.
Najčastejšie využívané suplementy pri znižovaní hmotnosti sú však spaľovače. Spaľovače tuku sú látky podporujúce využívanie telesného tuku, ako zdroja energie pre svalovú prácu. Na výber máte z mnohých látok. Môžeme ich rozdeliť na doplnky stravy s termogénnym účinkom a látky bez termogenního pôsobenia (lipotropné). Termogénny látky efektívne zvyšujú energetickú potrebu organizmu (metabolizmus). Tukové zásoby sa tak využívajú ako energetický zdroj. Druhým variantom sú lipotropnou spaľovače, ktorý pôsobí na rôznych mechanizmoch. Dokážu znížiť vstrebávanie tuku zo stravy, obmedziť chuť na jedlo, príp. zvýšiť využitie tuku ako zdroja energie pre svalovú prácu. Tretí kategóriou sú potom rôzne zmesi týchto látok pôsobiace na redukciu tuku. Jedná sa teda o veľmi rozsiahlu kategórii suplementov. Ak chcete napomôcť využitie tuku ako zdroja energie vyskúšajte L-carnitine. Jedna optimálna dávka obsahuje 1000 mg čistého L-karnitínu, ktorý pomáha odbúravať uložený telesný tuk, čím zabezpečí energiu pre svaly. Navyše obsiahnutý chróm reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, pomáha znížiť množstvo telesného tuku a budovať svalového tkaniva bez tuku. Pokiaľ vám ide pri znižovaní hmotnosti o zachovaní svalovej hmoty, nezabudnite CLA. CLA je konjugovaná kyselina linolová, ktorá výrazne podporuje spaľovanie tuku, za súčasného zachovania svalovej hmoty. Navyše má pozitívny vplyv na imunitný systém. Zaujímavými zložkami spaľovačov sú kofeín, ktorý energizuje telo pred výkonom, tyrozín, ktorý chráni svalovú hmotu pred odbúravaním, synefrín, látka ktorá zvyšuje látkovú výmenu, znižuje pocit hladu a podporuje odbúravanie tuku.
U všetkých suplementov sa jedná o doplnky stravy, nezabúdajte teda na pravidelnú a vyváženú stravu, pohyb a regeneráciu.

Penco LADY SLIM 500g - ZĽAVA 2,65 EUR

LADY SLIM je nízkoenergetický práškový koncentrát pre prípravu chutného koktailu, ktorý nahradí jedno až dve bežná denné jedlá. Svojim zložením zodpovedá najnovším poznatkom a predpisom v oblasti ...
 | akčný tovar
cena od 11,51 EUR
8,86 EUR
Viac
Výrobca: Penco
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 420g
Doporučení: tri odmerky sa rozmiešať vo 250-300 ml chladnej vody. Pri redukcii nadmernej hmotnosti týmto koktejlom nahradíme 2-3 jedlá denne, pre udržanie optimálnej hmotnosti stačí nahradiť jedno z hlavných jedál denne
Náhľad - Penco LADY SLIM 500g -23%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

BioTech USA Ultra Loss Shake 500g

Dietická proteínový prípravok s L-karnitínom as vysokým obsahom vlákniny. Ultra Loss Shake má fantastickú chuť, a pritom je zdravý a výživný.
cena od
13,50 EUR
Viac
Výrobca: BioTech USA
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 500g
Doporučení: zmiešajte 1 odmerku (30g) prípravku s 300 ml odtučneného mlieka alebo vody a užívajte 1-2 dávky denne. Odporúča sa jedna dávka po tréningu a jedna namiesto večere.
Náhľad - BioTech USA Ultra Loss Shake 500gRate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Bodylab Diet Shake 1020g - ZĽAVA 6,55 EUR

Diet Shake, vyvážené denné jedlo, bohatý na bielkoviny, sacharidy, tuky, vlákninu, vitamíny a minerály ...
cena od 30,77 EUR
24,22 EUR
Viac
Výrobca: Bodylab
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 1020g
Doporučení: 1 dávka = 85 g, užívajte 1-2 dávky denne
Náhľad - Bodylab Diet Shake 1020g -21%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Proteínová diéta so super spaľovačom

Super silná mesačný kôra pre všetkých, ktorí chcú rýchlo redukovať podkožný tuk !!! Predpokladaná doba užívania spaľovače je 1 mesiac. Kvalitný proteín pre možné zníženie denného kalorického príjmu, ...
cena od
47,37 EUR
Viac
Výrobca: Akční balíčky
Expedícia: Dočasne vypredané
Předpokládaná doba dávkování: 1 měsíc
Balenie: 
1x Scitec PROTEIN DELITE 1000g
1x Grenade STIM FREE 80 kps
Náhľad - Proteínová diéta so super spaľovačomRate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Max Sport Slim zone Proteín Bar 40g - ZĽAVA 0,19 EUR

Tyčinka Slim Zone bola pripravená v spolupráci so športovo diagnostickým centrom SPORT DIAG s cieľom vyrobiť nutrične vyvážený snack pre všetkých, ktorým záleží na svojom vzhľade a zdraví. Vyznačuje ...
 | zľava
cena od 1,15 EUR
0,96 EUR
Viac
Výrobca: Max Sport
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 40g
Doporučení: chutí raňajky alebo desiata
Náhľad - Max Sport Slim zone Proteín Bar 40g -17%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Cytosport Muscle Milk RTD - ZĽAVA 1,53 EUR

Cytosport Muscle Milk RTD je ultra čistý proteínový nápoj s obsahom 20 gramov bielkovín na rýchle použitie - najlepšie vo svojej triede.
 | akčný tovar
cena od 3,04 EUR
1,51 EUR
Viac
Výrobca: Cytosport
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 330 ml
Doporučení: kedykoľvek pri pocite hladu, potrebe proteínov a občasnému nahradenie večere
Náhľad - Cytosport Muscle Milk RTD -50%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point

AMIX Shake4 Fit Slim 500g

Veľmi populárny prípravok, určený pre jednoduchú prípravu chutného a ľahko stráviteľného koktejlu.
cena od
8,25 EUR
Viac
Výrobca: Amix
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 500g
Doporučení: rozmiešajte 1 odmerku vo 250-300 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka.
Náhľad - AMIX Shake4 Fit Slim 500gRate pointRate pointRate pointRate pointRate point

Aminostar Fat Zero Ultra Diet Shake 500g - ZĽAVA 2,62 EUR

V dlhodobom redukčnom programe koktejl slúži ako náhrada jedného až dvoch denných bežných jedál, najlepšie večere (z obvyklých troch až piatich jedál). Príprava koktailu s použitím mlieka zmení jeho ...
 | akčný tovar
cena od 11,17 EUR
8,55 EUR
Viac
Výrobca: Aminostar
Expedícia: Skladom - ihneď k expedícii
Balenie: 500g
Doporučení: 2 kokteily (2 x 50 g) denne. vložte 50 g (2 odmerky) prášku do šejkra (Aminostar®) naplneného 2 dl pitnej vody a pomaly dôkladne rozmiešajte. Nechajte asi 2 - 3 minúty stáť, pridajte ešte 1 až 2 dl vody a potom rozmixujte.
Náhľad - Aminostar Fat Zero Ultra Diet Shake 500g -23%Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point