20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Survival Tribulus Terrestris Fair Power 90 cps

 | akčný tovar | zľava | Sleva za registraci
Hodnotenie Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobca

Survival

Kategória

Tribulus

ExpedíciaSkladom - ihneď k expedícii
Balenie90 kapslí
Doporučeníužite denne 2 tablety pred spaním, v prípade vyššej telesnej hmotnosti alebo vyššieho veku (40 rokov a viac) môžete zvýšiť dávkovanie až na 4 kapsuly denne
Nákup v zahraničíČeská republika Česká republika
Survival Tribulus Terrestris Fair Power 90 cpsSurvival Tribulus Terrestris Fair Power 90 cps
Survival Tribulus Terrestris Fair Power 90 cpsSurvival Tribulus Terrestris Fair Power 90 cps

Balenie / Expedícia
Pre lepšiu cenu sa prihláste alebozaregistrujte!
90 kapslíSkladom
24,02 EUR
28%
17,29 EUR
14,41 bez DPH

 

K existujúcemu produktu Tribulus Terrestris Fair Power® je teraz opäť k dostaniu aj jeho silnejší variant - Tribulus Terrestris 90 Fair Power ®! Inovovali sme receptúru, vďaka ktorej môžeme s pokojným svedomím povedať, že sa jedná o prvotriedne a unikátny suplement obsahujúci synergickú kombináciu mimoriadne silného extraktu z Kotvičníku zemného s obsahom 90% saponínov (!), Vitamínu B6 a vybraných minerálnych látok v chelátových väzbách! Verte, že takto kvalitný a silný produkt tohto typu na trhu aktuálne jednoducho nenájdete.

S obľubou používajú:

 • siloví športovci (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh guľou, hod kladivom, šprint, plávanie na krátke vzdialenosti a i.)
 • silovo-vytrvalostné športovci (futbal, ľadový hokej, pozemný hokej, rugby, basketbal, behy a plávanie na stredné vzdialenosti a i.)
 • vytrvalostný športovci (behy od 1500m vyššie, diaľkové plávanie, triatlon, cyklistika, beh na lyžiach a i.)

Tribulus terrestris čiže Kotvičník zemný je často vyhľadávaným doplnkom stravy podporujúcim vlastnú produkciu testosterónu. Testosterón je označovaný za hlavný mužský pohlavný hormón, však ho produkujú tiež ženy (hoci v podstatne menšej miere), a to vo vaječníkoch a kôre nadobličiek. Nie je pravdou, že výrobky s kotvičníku zemným by boli vhodné len a len pre mužov. U žien môže Tribulus terrestris pomôcť v stabilizácii hladiny testosterónu v krvi v prirodzenom fyziologickom rozmedzí. Testosterón ako taký je oi. Zodpovedný za svalové prírastky a podporu libida. Znížená chuť k pohlavnému styku totiž môže byť jedným zo symptómov nízkej hladiny testosterónu v organizme.

Tribulus Terrestris 90 Fair Power® nadväzuje na svojho úspešného predchodcu, ktorého sme mali v ponuke v minulosti, teraz ale obsahuje rad ďalších účinných látok. Keď sa pozriete naprieč naším sortimentom, viete, že Survival vám nikdy v žiadnej kategórii doplnkov neponúka len tak hocijaké suplementy. Vždy sa snaží, aby ste prijímali len to najlepšie. Receptúry produktov Survival sú vždy vytvorené tak, aby sa látky v nich obsiahnuté pôsobili synergicky (podporili vzájomne svoju účinnosť v organizme) a aby účinnosť použitých látok bola overená kvalitnými štúdiami. Tribulus Terrestris 90 Fair Power® rozhodne nie je výnimkou.

Výhody Tribulus Terrestris 90 Fair Power®:

 • Najsilnejší na trhu - 90% obsah saponínov v našom extraktu z Tribulje terrestris a obsah synergicky pôsobiaceho vitamínu B6 spoločne s minerálnymi látkami v chelátových väzbách (!) Robí z produktu Tribulus terrestris 90 Fair Power® najsilnejší suplement na trhu vo svojej kategórii.
 • Obsahuje vitamín B6 - z dlhodobých výskumov sa ukazuje, že vitamín B6 oi. Prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín, ktorého správna efektivita umožňuje dosahovanie svalovej hypertrofie (= dlhodobá prevaha syntézy nad degradáciou svalových bielkovín). Ďalej prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a jeho deficit môže byť negatívnym faktorom pre udržanie fyziologickej hladiny testosterónu. (2) Navyše v produkte Tribulus Terrestris 90 Fair Power® nájdete vitamín B6 ako vo forme pyridoxín hydrochloridu, tak aj v jeho vysoko účinné aktívne forme pyridoxal-5'-fosfátu! Tá je síce výrazne drahšie, ale úmerne tomu účinnejšie. Na kvalite obsiahnutých látok sme skrátka nešetrili.
 • Obsahuje zinok - zinok je dôležitý prvok pre fungovanie viac ako 200 enzýmov v tele. V prípade jeho deficitu trpí organizmus na úrovni systémov (napr. Imunitného, ​​hormonálneho, muskuloskeletálneho ...), ako aj na úrovni buniek (nedostatok zinku negatívne ovplyvňuje napr. Syntézu DNA, delenie buniek, ochranu buniek pred oxidačným stresom ...). Prečo sme ale pridali zinok do nášho produktu Tribulus Terrestris 90 Fair Power®? Je totiž dokázané, že dostatočným prívodom zinku je zaistené udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi, plodnosti a schopnosti reprodukcie, a tiež je zaistená normálne syntéza bielkovín, bez ktorej by nemohol nastať svalový rast (= hypertrofia).
 • Obsahuje horčík - rovnako ako zinok, tak i horčík hrá esenciálne úlohu v našom organizme. Zúčastňuje sa viac ako 300 enzymatických reakcií a na jeho dostatočnom prísune je závislý napríklad prenos genetickej informácie. Vytrvalostný športovci ho poznajú najmä ako tzv. "Protikŕčovo" látku. Obsah horčíka v potravinách sa odvíja najmä od jeho obsahu v pôde. Tento obsah je vo väčšine pôd priemyselne vyspelých krajín nízky a v kombinácii s kvantitatívne nedostatočnou konzumáciou potravín bohatých na horčík vzniká v organizme deficit magnézia. To je úplne neoptimálne stav pre športovcov, ktorý je orientovaný na výkon či svalový rast. Horčík totiž podľa výskumov prispieva okrem iného k normálnej syntéze bielkovín a podieľa sa na delení buniek.
 • Obsahuje chelátové formy zinku a horčíka - aby sme si boli istí, že získate z produktu Tribulus terrestris 90 Fair Power® čo najväčšie množstvo zinku a horčíka, vybrali sme pre vás ich chelátovej formy - bisglycinát zinočnatý a bisglycinát horečnatý. Bisglycinát ako taký je chelátová väzba tvorená dvoma aminokyselinami (tu dvoma glycín) a požadovaným prvkom (v tomto prípade horčíkom, alebo zinkom). Spomínané aminokyseliny drží daný prvok ako "kliešte" (viď obrázok). A prečo sme vybrali zrovna túto chelátovou formu minerálnych látok? Jednoducho - pretože receptúru výrobku Tribulus Terrestris 90 Fair Power® sme chceli postaviť na základe výsledkov vedeckých štúdií (ako to býva u našich produktov zvykom). Napríklad štúdia, ktorú viedol Gandia et al. (2007), potvrdila, že bisglycinát zinočnatý zvyšuje biologickú dostupnosť zinku o 43% v porovnaní s glukonátom zinočnatým! (3) Aj forma bisglycinátu horečnatého sa pýši skvelými výsledkami a zaisťuje vysokú vstrebateľnosť horčíka, biologickú dostupnosť a bezproblémovú toleranciu tráviaceho traktu voči podanej forme. (4, 5)
 • Ľahko sa dávkuje - už len 2 kapsule, navyše čo do rozmerov príjemne malé, vám zaistí odporúčanú dennú dávku Tribulje Terrestris 90 Fair Power®. V prípade vyššej telesnej hmotnosti (vysoko osvalenie jedinci), vyššieho veku (nad 40 rokov) či preukázané nižšej hladine testosterónu v krvi je možné navýšiť denné dávkovanie až na 4 kapsule. Tie vám dodajú legislatívne povolenú maximálnu dávku 2000 mg extraktu z Kotvičníku zemného s 90% obsahom saponínov!


účinné látky na 1 dávku (2 kapsule) % RHP *
tribulus terrestris (obsah saponínov 90%) 1 000 mg -
horčík 60 mg 16%
zinok 1,5 mg 15%
vitamín B6 0,56 mg 40%


Zloženie:
Tribulus terrestris (obsah saponínov 90%), transparentné želatínová kapsula, oxid horečnatý, bisglycinát horečnatý, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, bisglycinát zinočnatý, pyridoxal-5'-fosfát, pyridoxín hydrochlorid

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití lieku prerušte jeho užívanie. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení vždy starostlivo uzatvárajte a spotrebujte do 6 mesiacov.

   Komentáre k tovaru Survival Tribulus Terrestris Fair Power 90 cps
   Kombinácia Survival Tribulus Terrestris Fair Power so ZMA MAX Czech Virus  |  Miroslav  |  Survival Tribulus Terrestris Fair Power 90 cps
    
   Dobrý deň, je možné doplnok výživy Survival Tribulus Terrestris Fair Power úžívať naraz so ZMA MAX Czech Virus pred spaním? V dávkovaní oboch týchto doplnkoch je totiž napísané, že sa majú užiť večer pred spaním. Ďakujem Menej informácií
   RE: Kombinácia Survival Tribulus Terrestris Fair Power so ZMA MAX Czech Virus  |  Trenér Fitness.cz 
    
   Dobry den, neni problem, dejte zaraz :)