20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Posilňovacie stroje


Väčšinu našej ponuky tvoria posilňovacie stroje, bežecké pásy, cyklotrenažéry, crossové trenažéry, činky, ergometre, hrudné pásy, rotopedy, posilňovacie lavice, posilňovacie veže, spinningové trenažéry, steppery, trampolíny, veslárske trenažéry, ktoré majú najlepšie renomé v Európe a v USA.
POSILŇOVACIE STROJE TESTUJEME PRE VÁS!
Skôr, ako je posilňovací stroj zaradený do predaja na homegym.cz, prechádza dôkladnými testami našich testovacích pracovníkov. Pokiaľ výrobok splní náročné testovacie kritériá, radi Vám ho ponúkneme.

POSILŇOVACIE STROJE - SERVIS
Záručný a pozáručný servis vždy zabezpečujeme. Vďaka každodennému rozvozu niekoľkými vozidlami po celej ČR a SR môžeme tieto služby zaručiť v krátkych termínoch. U nás tiež nečakáte týždne na opravu stroja! Servisní technici sú školení priamo na výrobných linkách výrobcov, alebo v servisných strediskách materských závodoch.

DOVOZ A MONTÁŽ POSILŇOVACÍCH STROJOV
Doprava všetkých fitness zariadení v ČR a SR je vždy zdarma. Pri položkách označených modrou ikonou "montáž zadarmo" je vykonávaná aj montáž stroja servisným technikom priamo u zákazníka. Posilňovací stroj je zostavený odborníkom, preto nehrozí riziko poškodenia stroja pri montáži zákazníkom.

EXPEDÍCIA POSILŇOVACÍCH STROJOV
Väčšina objednaných trenažérov je odosielaná ešte v deň objednania, najneskôr na nasledujúci pracovní deň. Pred odoslaním je zákazník telefonicky kontaktovaný expedičným pracovníkom pre spresnenie termínu dodania.
Ak je ponúkaná aj montáž zdarma - termín dovozu a montáže je tiež telefonicky spresnený a to v dostatočnom predstihu.

Stretávame sa so žiadosťami zákazníkov o poskytnutie servisu strojov i trenažérov, ktoré im ich predajca odmietne splniť po plynutí záručnej doby. My poskytujeme naším zákazníkom zákaznícku podporu počas celej doby používania stroja.

V Prahe a v jej okolí zabezpečujeme expresný rozvoz posilňovacích strojov do 24 hodín!

Vďaka kvalitným službám a komplexnosti našej ponuky sme najväčším predajcom fitness  produktov v ČR.

Na posilňovacích strojoch zaťažíte červeno zvýraznené svalové partie.

Běhátka
Bežecké pásy
Cyklotrenažéry
Cyklotrenažéry
Crossové trenažéry
Crossové trenažéry
Ergometry
Ergometre
Rotopedy
Rotopedy
Steppery
Steppery
Spinningová kola
Spinningové bicykle
Veslařské trenažéry
Veslárske trenažéry
musculature_stroje
Posilňovacie veže