20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Veslovací trenažér Kettler Stroker

 | doprava zadarmo | dopravu platíme v plné výši | servis na Slovensku
Hodnotenie Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobca

KETTLER

Kategória

Magnetické

ExpedíciaSkladom - ihneď k expedícii
Max. váha cvičenca [kg]130
Záručná doba36 měsíců
ServisServis na Slovensku
Doporučenínájdete v detailných informáciách
Nákup v zahraničíČeská republika Česká republika
Veslovací trenažér Kettler StrokerVeslovací trenažér Kettler Stroker
Veslovací trenažér Kettler StrokerVeslovací trenažér Kettler Stroker
Veslovací trenažér Kettler StrokerVeslovací trenažér Kettler Stroker
Veslovací trenažér Kettler StrokerVeslovací trenažér Kettler Stroker
Veslovací trenažér Kettler StrokerVeslovací trenažér Kettler Stroker

Balenie / Expedícia
Bežná cena
Zľava
Vaša cena
 
Skladom
519,00 EUR
432,50 bez DPH

 

Veslovací trenažér KETTLER Stroker z rady KETTLER Advantage je vybavený magnetickým brzdným systémom a mechanizmom sklopenia pojazdovej dráhy, čo výrazne uľahčuje skladovanie najmä v menších priestoroch. Trenažér bol vyvinutý pre vytrvalostný a kondičný tréning, ktorý verne simuluje ergonómiu pohybu pri klasickom veslovaní. Predstavuje tak multifunkčný nástroj so širokým záberom posilňovaných partií, ktorý využívajú prevažne domáci a hobby športovci.

Pre koho je veslovací trenažér vhodný
Veslovanie sa pohybuje na pomedzí aeróbneho a silového športu a výborne sa hodí pre vytrvalostný tréning. Vďaka orientácii na komplexný tréning celého tela a priaznivému pomeru cena / výkon je tento veslársky trenažér vyhľadávaný najmä aktívnymi vyznávači domáceho fitness. Hodí sa však tiež pre individuálny tréning zameraný na formovanie postavy a udržiavanie kondície. Veslovací trenažér je zároveň vhodným nástrojom prevencie a rehabilitácie pri bolestiach chrbta.

Špeciálne funkcie veslovacieho trenažéru KETTLER Stroker

 • Unikátny systém pojazdu. Anatomicky tvarované sedadlo pojazdu je osadené priemyselnými ložiskami. Tento mechanizmus garantuje dostatočne dlhý, úplne tichý a plynulý pojazd.
 • Mechanizmus sklopenia pojazdové dráhy. Sklopenie pojazdovej časti je veľmi praktickým riešením najmä pri nedostatku úložných priestorov. Umožňuje pohodlné skladovanie trenažéra aj v menších miestnostiach.

Ďalšie parametre veslovacieho trenažéru KETTLER Stroker

 • Tréningový počítač. Prehľadný LCD displej so záťažovými profilmi meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť, pulz, frekvenciu šliapania a spotrebu energie. Optická signalizácia pri prekročení hornej hranice pulzu spolu so zobrazením percentuálneho údaje. Vyhodnotenie vydýchavajúceho pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6. Priemerné tréningové hodnoty sa zobrazujú po skončení tréningu.
 • Programové vybavenie. Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat / Fit / manual).
 • Fóliový displej a klávesnica počítača. Ochrana zariadenia pred agresívnym potom.
 • Magnetický brzdný systém s tichým chodom. Magnetický systém odporu s manuálnym nastavením záťaže v rozmedzí 1-8 stupňov.
 • Tichý prevodový systém. Všetky otočné spoje sú osadené priemyslovými ložiskami SKF. Vratné ťažné lano so špeciálnou úpravou povrchu roztáča zotrvačník o hmotnosti 4 kg, ktorý je kalibrovaný proti kmitu. Prevodový systém je nastavený v pomere stred / zotrvačník 1: 5.
 • Vybavenie trenažéru. Anatomicky tvarované sedadlo s unikátnym pojazdom, opierky nôh s pevným uchytením chodidiel, dodatočné silové a kondičné cviky, prepravné kolieska.
 • Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom bezdrôtového hrudného pásu, ktorý meria s presnosťou EKG (je súčasťou). Integrovaný prijímač signálu z Cardio Pulz Setu.
 • Napájanie trenažéra. Tužkové batérie (2 × AA - 1,5 V).
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 218 × 60 × 98 cm. Trenažér je sklopiteľný do skladovacej polohy, rozmery po sklopení (d × š × v): 100 × 56 × 140 cm.

Tréning na veslovacom trenažéri - posilňované partie a vplyv na zdravie

 • horná polovica tela: brucho, hrudník, ramená, chrbát, paže
 • dolná polovica tela: zadok, stehná, lýtka

Cvičenie na veslovacom trenažéri zapája do tréningu všetky svalové partie, najmä nohy, chrbát, ruky, prsia a brucho. Je dôležité dbať na správne vykonávanie cvikov, pravidelné veslovanie potom môže byť prospešné tiež pri uvoľňovaní bolesti v chrbte. Veslovanie ako jediný štýl tréningu posilňuje rovnomerne všetky svalové skupiny.

použité technológie

 • magnetický brzdný systém
 • prijímač signálu POLAR
Komentáre k tovaru Veslovací trenažér Kettler Stroker