20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


BioTech TRIBOOSTER 120 tabliet

 | zľava | Sleva za registraci
Hodnotenie Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobca

BioTech USA

Kategória

Tribulus

ExpedíciaSkladom - ihneď k expedícii
Balenie120 tablet
DoporučeníUžívajte 1 až 2 kapsule denne s nápojom
Nákup v zahraničíČeská republika Česká republika MaďarskoMaďarsko
BioTech TRIBOOSTER 120 tabliet

Balenie / Expedícia
Pre lepšiu cenu sa prihláste alebozaregistrujte!
120 tabletSkladom
22,50 EUR
11%
19,95 EUR
16,63 bez DPH

 

Maxi vysoká dávka tribulusu 100% -ne prírodný prípravok na zvýšenie hladiny testosterónu Jedinečný obsah rastlinného výťažku Tribulus terrestris - 2000 mg v každej tablete Tribulus Maximus - účinný stimulant prirodzenej hladiny hormónu testosterónu.

Medzi športovcami známy a často používaný legálne prípravok pre prirodzenú stimuláciu anabolických procesov v organizme: Tribulus terrestris (kotvičník zemný) ponúka firma Biotech v unikátnej koncentrácii 2000 mg Tribula v každej tabletě.Informace výrobcu Tribulus Maximus:

  • prirodzené legálne zvýšenie hladiny testosterónu
  • doplnenie výživy k podpore spermatogenézy (tvorby spermií)
  • zlepšenie libida (u oboch pohlaví)
  • pre podporu nárastu svalovej hmoty
  • pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu
  • 100% nesteroidné prípravok na zvýšenie hladiny testosterónu

Tribulus terrestris je medzi starými kmeňmi známa ako liečivá rastlina a používaná ako afrodiziakum. Štúdie dokázali, že užívaním Tribulus terrestris je možné zvýšiť hladinu testosterónu o viac ako 30%. Tribulus terrestris zvyšuje hladinu testosterónu tým, že zvyšuje hladinu luteinizačného hormónu (LH). Účinkom LH podmozgová žľaza zvyšuje tvorbu testosterónu v organizme.

Tribulus Maximus je povolenú prírodnou alternatívou syntetických anabolických hormonálnych prípravkov. Zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu, čo je pre športovcov dôležité a je základom pre rast svalových buniek.
Tribulus Maximus podporuje regeneráciu, čo je dôležité pre intenzívnejší a efektívnejší tréning a zväčšenie svalovej hmoty.

BioTech Tribulus Maximus je bezpečným a legálnym spôsobom zvyšovania hladiny testosterónu. Kto by nechcel mohutné svaly a zvýšenú sexuálnu aktivitu? Vyskúšajte aj Vy fantastický účinok tribulusu.

Jedna tableta obsahuje
Tribulus terrestris 2000 mg

zloženie:
Tribulus terrestris, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, stearan horečnatý

Momentálne najúčinnejší oficiálne povolený stimulant na trhu. Jeho základ tvorí komplex saponínov extrahovaných z rastliny s názvom Tribulus Terrestris (kotvičník zemný), ktorá prirodzeným spôsobom zvyšuje úroveň hladiny vlastného testosterónu. Tribulus terrestris je bylina využívaná pre mužskú potenciu. Štúdie ukazujú zvýšenie o viac ako 30% hladiny testosterónu pri užití tejto bylinky. Tribulus terrestris (kotvičník zemný) zvyšuje prirodzeným spôsobom úroveň hladiny testosterónu.

Komentáre k tovaru BioTech TRIBOOSTER 120 tabliet
uživanie  | anonymný používateľ  |  BioTech TRIBOOSTER 120 tabliet
 
Dobrý deň, je vhodne uživat tribulus spolu s ZMA Menej informácií
RE: uživanie  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobey den, ano, nevidim v tom problem :)