20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Nutrex Hemorage Ultra Concentrated 259g + Nutrex creatine 150g

 | akčný tovar | zľava
Hodnotenie Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobca

Nutrex

Kategória

Sterol komplex

ExpedíciaSkladom - ihneď k expedícii
Balenie265g
Doporučenírozmiešajte 1 odmerku v 200-250ml chladnej vody a užite 1 odmerku 30 min pred tréningom
Nákup v zahraničíČeská republika Česká republika MaďarskoMaďarsko
Nutrex Hemorage Ultra Concentrated 259g + Nutrex creatine 150g

Balenie / Expedícia
príchuť
Bežná cena
Zľava
Vaša cena
 
265g Skladom
38,12 EUR
39%
23,07 EUR
19,23 bez DPH

 

Odporúčame extrémnu opatrnosť !!! Koľko odmeriek máte vziať tohto predtréningového produktu, aby ste cítili jeho fungovanie - jednu, dve, alebo dokonca štyri? Myslíte, že je táto otázka smiešna? Dáme vám jasnú odpoveď, s Hemo-Rage Ultra Concentrate nikdy nebudete musieť vziať viac ako jednu odmerku !!! V skutočnosti nemusí byť ani vrchovatá !!!
Hemo-Rage Ultra Concentrate je tá pravá, ultrakoncentrovaná, super silná predtréningová formula, na ktorú čakali všetci športovci. Skladá sa z ultra čisté a super koncentrovanej zmesi. Ak porovnáme predtréningové zmesi, ktoré poznáte s Hemo-Rage Ultra Concentrate je to, ako by ste porovnávali panáka kvalitné whisky s pivom. Hemo-Rage Ultra Concentrate vás zasiahne tvrdo a rýchlo. Stačí len jedna zarovnaná odmerka Hemo-Rage Ultra Concentrate a ste pripravení na zatiaľ nepoznanú predtréningovú skúsenosť - zúrivú energiu, kožu napumpovanie na prasknutie, extrémne silnú vaskularitu, mentálne sústredenie ako tunelové videnie spojené s rekord překonající silou, ktorá poženie vašu postavu do nových výšin. Avšak pozor! Táto formula nie je typický predtréningový produkt! Môže byť až príliš silná pre niektorých jednotlivcov. Pamätajte si, že NIKDY NEPOTREBUJETE VIAC AKO 1 OMĚRKU!

Zloženie jednej dávky
7,1g
Creapure Creatine Monohydrate 2.000mg
Taurín 1.500mg
L-Arginine Alpha ketoglutarate 1.000mg
Acetyl-L-Tyrosine 350mg
Caffeine
300mg
Guarana Seed Extract
100mg
Citrus Aurantium
40mg


Kontraindikácie a varovanie:

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu. Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 16 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami.

skladovanie:
Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

Komentáre k tovaru Nutrex Hemorage Ultra Concentrated 259g + Nutrex creatine 150g