20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Pulzmeter SIGMA RC 14.11

 | doprava zadarmo | dopravu platíme v plné výši | zľava
Hodnotenie Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobca

Sigma Germany

Kategória

Športtestery

ExpedíciaSkladom - ihneď k expedícii
Záručná doba2 roky
Doporučenínájdete v detailných informáciách
Nákup v zahraničíČeská republika Česká republika MaďarskoMaďarsko
Pulzmeter SIGMA RC 14.11Pulzmeter SIGMA RC 14.11
Pulzmeter SIGMA RC 14.11Pulzmeter SIGMA RC 14.11

Balenie / Expedícia
Bežná cena
Zľava
Vaša cena
 
Skladom
95,11 EUR
8%
87,43 EUR
72,86 bez DPH

 

Športtester pre ambicióznych bežcov. RC 14.11 dovolí uložiť až 99 okruhov alebo úsekov trasy. Prehľad nameraných hodnôt z jednotlivých okruhov či úsekov možné vyvolať priamo na prístroji vďaka funkcii Easy LapView alebo je analyzovať na PC v programe Sigma Data Center, ktorý je spolu s dokovacou stanicou súčasťou balenia. Pamäť prístroja pojme až 90 hodín záznamu. RC 14.11 meria všetky dôležité informácie pre bežcov: rýchlosť behu, ubehnutú vzdialenosť a tepovú frekvenciu. K záznamu všetkých hodnôt slúži jediný snímač R3. Ak chcete súčasne merať tieto tri hodnoty, je R3 používaný ako klasický snímač tepovej frekvencie na hrudi, kde je upevnený pomocou komfortného elastického pásu s elektródami Comfortex +. Pokiaľ chcete merať len vzdialenosť či rýchlosť, je ku športtestera dodávaný aj klips, vďaka ktorému je možné snímač R3 umiestniť za opasok. RC 14.11 je možné používať aj pri plávaní (iba na meranie TF), chôdzu, nordic walkingu či turistike. Prenos dát je digitálny a kódovaný ..

Balenie obsahuje: RC 14.11, hrudný elastický pás Comfortex + na meranie pulzu, snímač / vysielač R3, držiak HipClip pre vysielač R3 na trénovanie bez merania pulzu, ale s meraním rýchlosti, dokovaciu stanicu, CD s programom Sigma Data Center a nástroj pre výmenu batérie.

Funkcia pulzmetru:
• aktuálna, priemerná a maximálna tepová frekvencia (merané s presnosťou EKG)
• maximálnej SF je vypočítaná automaticky po zadaní veku, pohlavia a hmotnosti alebo ju možno nastaviť individuálne (napr. Na základe merania u lekára)
• tréning v 1 zo 2 automaticky nastavených zón TF: fitnes zóne v rozmedzí 70-80% z max. TF (tréning v tejto zóne slúži na posilnenie základnej vytrvalosti a k
Komentáre k tovaru Pulzmeter SIGMA RC 14.11
Objednavka len na hrudny snimac  |  marcel  |  Pulzmeter SIGMA RC 14.11
 
Chcem sa opytat ci je mozne objednat len R3 , pretoze mi tam natiekla voda a asi skratoval :) Menej informácií
RE: Objednavka len na hrudny snimac  |  Fitness.cz 
 
Dobry den, bohuzel nemame v nabidce ...