20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Rotoped Kettler GOLF P

 | doprava zadarmo | dopravu platíme v plné výši | servis na Slovensku
Hodnotenie Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobca

KETTLER

Kategória

Rotopedy bez programu

ExpedíciaSkladom - ihneď k expedícii
Max. váha cvičenca [kg]150
Záručná doba36 měsíců
ServisServis na Slovensku
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P
Rotoped Kettler GOLF PRotoped Kettler GOLF P

Balenie / Expedícia
Bežná cena
Zľava
Vaša cena
 
Skladom
519,00 EUR
432,50 bez DPH

 

Rotoped Golf P v atraktívnom čiernostriebornom dizajne je vybavený elektronicky riadeným magnetickým brzdným systémom a množstvom jedinečných prvkov, vďaka ktorým sa trenažér dokonale prispôsobí potrebám trénujúceho. Od extrémne hlbokého nástupu pre pohodlné nasadanie až po vyhodnotenie a prehľadné zobrazenie tréningových hodnôt na podsvietenom zdvojenom displeji po ukončení tréningu. Komfortné gélové sedadlo s výškovým aj horizontálnym posunom, pohyblivé dlaňové senzory, nastaviteľný sklon elektroniky alebo ergonomické 3D riadidlá, to všetko predurčuje tento rotoped nemeckej výroby pre hodnotný domáci tréning.

Pre koho je rotoped vhodný

Magnetický rotoped Golf P vychádza z najmodernejších poznatkov a technológií na trhu aeróbnych fitness trenažérov a je určený pre intenzívny domáci tréning rôznych vekových generácií. Vďaka extrémne hlbokému nástupu a veľmi jednoduchej nastaviteľnosti (sedla, pedálov, sklonu riadidiel a elektroniky) je trenažér takmer bezbariérový, a tým pádom vhodný pre široké spektrum užívateľov. Jednoduchú a pohodlnú obsluhu ocenia ako starší ľudia, ktorí sa chcú nenásilným tréningom udržiavať v kondícii, tak ľudia so zníženou pohyblivosťou, ktorí sa potrebujú pozvoľna rehabilitovať napríklad po úraze. Svojou variabilitou je ideálny ako pre aktívnych športovcov, tak pre domáci tréning celej rodiny. Rotoped je možné zaťažiť aj vyššou hmotnosťou, a to až 150 kg.

Špeciálne funkcie rotopedu Golf P

 • Pulzom riadené programy s možnosťou voľby cieľovej kardiozóny. Tréningový mód umožňuje výpočet cieľovej hodnoty tepu podľa veku a zvolenej kardiozóny Fat / Fit (spaľovanie tukov / posilňovanie). Na základe stanovenej cieľovej hodnoty a aktuálnej tepovej frekvencie potom inteligentný program ovplyvňuje priebeh tréningu dávkovaním záťaže a udržuje tak optimálne tréningové tempo.
 • Kompaktný a multifunkčný dizajn. Trenažér Golf P tak zastáva funkciu nielen užitočného nástroja na získanie kondície, ale zároveň je aj pôsobivým doplnkom moderného interiéru.
 • Prepracovaná ergonómia a nastaviteľnosť. Trenažér disponuje jedinečnými prvkami, ktoré umožňujú maximálne prispôsobenie potrebám trénujúceho: nastavenie sklonu displeja, optimalizovaný 3D tvar riadidiel, upravenie výšky a posunu sedla, extrémne hlboký nástup a ideálna ergonómia pri vykonávaní cviku.

Ďalšie parametre rotopedu Golf P

 • Tréningový počítač. Veľký a prehľadný Twin-displej so záťažovými profilmi, modrým podsvietením. Meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť (vrátane celkového počtu najazdených km), pulz, frekvenciu šliapania a spotrebu energie v závislosti na brzdnom stupni. Optická aj akustická signalizácia pri prekročení hornej hranice pulzu spolu so zobrazením percentuálneho údaje. Vyhodnotenie vydýchavajúceho pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6. Po skončení tréningu sa zobrazia priemerné tréningové hodnoty.
 • Programové vybavenie. Celkom 8 programov, z toho 6 × program so záťažovým profilom a 1 × pulzom riadený program (Fat / Fit / manual). Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat / Fit / manual).
 • Fóliový displej a klávesnica počítača. Ochrana zariadenia pred agresívnym potom.
 • Magnetický brzdný systém riadený počítačom. Plynulá regulácia brzdného odporu servomotorom, brzdný systém s tichým chodom. Digitálny údaj o záťaži v rozmedzí 1-15 stupňov sa zobrazuje priamo na displeji.
 • Tichý prevodový systém. Šliapací stred je osadený priemyselnými ložiskami SKF, energia vynaložená na šliapanie sa prevádza do zotrvačníka pomocou plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním do zotrvačníka. Zotrvačník o hmotnosti 9 kg je kalibrovaný proti kmitu, pomer otáčok stred / zotrvačník je 1: 8.
 • Rám s hlbokým nástupom zo značkovej ocele. Extrémne hlboký nástup umožňuje pohodlné nasadanie na rotoped aj pri pohybovej indispozícii. Konštrukcia rámu je navrhnutá pre nadštandardné zaťaženie 150 kg.
 • Vybavenie trenažéru. Komfortné gélové sedadlo s možnosťou výškového a horizontálneho posunu, ergonomická 3D riadidlá s možnosťou nastavenia sklonu v rozmedzí 360 stupňov, kolieska pre manipuláciu (umiestnená vpredu), mechanizmus na vyrovnávanie nerovností podlahy (vzadu).
 • Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom dlaňových senzorov, ušné úpinkou (oboje súčasťou) alebo bezdrôtovým Cardio Puls Setom (voliteľné príslušenstvo), ktorý meria s presnosťou EKG.
 • Napájanie trenažéra. Sieťový prípojka: 230 V / 50 Hz.
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 110 × 53 × 135 cm.

Tréning na rotopede - posilňované partie a vplyv na zdravie

 • dolná polovica tela: stehná, lýtka

Jazda na rotopede priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je tak vhodný nielen pre udržovanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií, ale vďaka svojej nenáročnej obsluhe a hlbokému nástupu je ideálny taktiež pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo kĺbových problémoch .

použité technológie

magnetický brzdný systém ovládaný servomotorom, gélové sedadlo, polohovateľný displej, dlaňové senzory pre meranie tepu, samo nastavovacie remienkové pedále

Servis a záruky

Rotoped KETTLER Golf P, navrhnutý v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí trenažéra. Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod) a výrobca garantuje dostupnosť všetkých náhradných dielov ešte 10 rokov po ukončení výroby daného výrobku. Servis zabezpečujeme samozrejme aj po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným a pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zabezpečiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

MADE in GERMANY

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1 / 5, trieda HB, bezpečnostný voľnobeh
 • testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
 • ohodnotené prestížnym certifikátom kvality GS
Komentáre k tovaru Rotoped Kettler GOLF P