20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Eliptický trenažér KETTLER CROSS M

 | doprava zadarmo | dopravu platíme v plné výši
Hodnotenie Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobca

KETTLER

Kategória

Magnetický bez programov

ExpedíciaSkladom - ihneď k expedícii
Max. váha cvičenca [kg]110
Záručná doba36 měsíců
ServisServis na Slovensku
Doporučeníako jedlo, kedykoľvek počas dňa
Nákup v zahraničíČeská republika Česká republika
Eliptický trenažér KETTLER CROSS MEliptický trenažér KETTLER CROSS M
Eliptický trenažér KETTLER CROSS MEliptický trenažér KETTLER CROSS M
Eliptický trenažér KETTLER CROSS MEliptický trenažér KETTLER CROSS M
Eliptický trenažér KETTLER CROSS MEliptický trenažér KETTLER CROSS M
Eliptický trenažér KETTLER CROSS MEliptický trenažér KETTLER CROSS M

Balenie / Expedícia
Bežná cena
Zľava
Vaša cena
 
Skladom
329,00 EUR
274,17 bez DPH

 

Magnetický trenažér KETTLER CROSS M je inovovaným nástupcom obľúbeného modelu Verso 109 a novinkou medzi crosstrenažéry KETTLER. Crossový trenažér v modernom čierno-šedom designu umožňuje plynulý eliptický pohyb, ktorý je šetrný ku kĺbom. Konštrukcia je navrhnutá skôr pre osoby drobnejšie postavy, trenažér je preto atraktívne najmä pre ženy. Zachovanie priaznivého pomeru cena / výkon robí z tohto modelu široko dostupný nástroj pre domáci tréning.

Pre koho je crosstrenažér vhodný

Crossový tréning sa ako univerzálne aeróbne cvičenie hodí v podstate pre všetkých, ktorí chcú trénovať bez špecializácie na určitý štýl tréningu či zamerania na konkrétne svalové partie. Z hľadiska kondície a fyzickej zdatnosti je crosstrenažér KETTLER CROSS M vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre aktívnych športovcov drobnejšie postavy. Crossový trenažér ponúka veľmi pohodlný a rozmanitý tréning, a je tak jedným z najobľúbenejších prístrojov pre domáce fitness.

výbava trenažéra

 • Tréningový počítač. Prehľadný LCD displej s 6 permanentne zobrazovanými funkciami. Meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť (vrátane celkového počtu najazdených km), pulz, frekvenciu šliapania a spotrebu energie. Akustický varovný signál pri prekročení hornej hranice pulzu. Vyhodnotenie vydýchavajúceho pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6.
 • Odstup nášľapných plôch 19 cm.
 • Magnetický brzdný systém s tichým chodom. Plynulá regulácia brzdného odporu závisle na otáčkach. Údaj o záťaži v rozmedzí 1-8 stupňov sa zobrazuje na číselníku nad ovládačom záťaže.
 • Tichý prevodový systém. Všetky kĺbové spoje sú osadené ložiskami, energia vynaložená na šliapanie sa prenáša do zotrvačníka za pomoci plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním. Zotrvačník o hmotnosti 12 kg je kalibrovaný proti kmitu, pomer otáčok stred / zotrvačník je 1: 8,75.
 • Elektronické meranie pulzu. Dodatočné držadlo umiestnené pri displeja je vybavené dlaňovými senzormi pre snímanie pulzu.
 • Ergonomické prvky. Ergonomicky tvarované kývne páky, úzky rozostup nášlapov pre prirodzený pohyb, nášľapy je možné polohovať podľa postavy.
 • Bezpečnostné prvky. Nastaviteľné protišmykové nášľapné plochy. Vysoká stabilita.
 • Vyrovnanie nerovností podlahy. Vysoká stabilita vďaka výškovému vyrovnanie nerovností podlahy (umiestnené vzadu).
 • Stabilná konštrukcia zo značkovej ocele. Oceľový rám umožňuje zaťaženie 110 kg.
 • Jednoduchá manipulácia. Pevná kolieska (umiestnená vpredu) zaisťujú pohodlnú manipuláciu a ľahké presúvanie trenažéra.
 • Napájanie trenažéra. Tužkové batérie (2 × AA - 1,5 V).
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 115 × 62 × 160 cm.

Tréning na crosstrenažéru - posilňované partie a vplyv na zdravie

 • horná polovica tela: hrudník, ramená, chrbát, paže
 • dolná polovica tela: zadok, stehná, lýtka

Tréning na crossovom trenažéri je komplexným pohybom, pri ktorom sa precvičujú všetky svalové skupiny (s výnimkou brucha) a pritom sú eliminované takzvané mŕtve body, čo zaťažované kolená. Vďaka eliptickému pohybu nášľapných plôch umožňuje crosstrenažér komplexné a veľmi účinné posilňovanie srdečného obehu a všetkých svalových skupín bez zvýšeného zaťažovania kĺbov, čím sa tréning stáva vhodným aj pre osoby s kĺbovými problémami. Veľmi efektívny nástroj pre spaľovanie tukov a získavanie kondície.

použité technológie

magnetický brzdný systém, dlaňové senzory pre meranie tepu

Servis a záruky

Crosstrenažér KETTLER CROSS M, navrhnutý v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí trenažéra. Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod). Servis zabezpečujeme samozrejme aj po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným a pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zabezpečiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Kvalita značky KETTLER

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1 / 9, trieda HB
 • testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
 • ohodnotené prestížnym certifikátom kvality GS
Komentáre k tovaru Eliptický trenažér KETTLER CROSS M