20+ rokov

230 000+ FB fanúšikov

3 000 000+ objednávok


Penco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 750ml

 | akčný tovar | zľava
Hodnotenie Rate pointRate pointRate pointRate pointRate point
Výrobca

Penco

Kategória

Iontové nápoje - roztoky

ExpedíciaSkladom - ihneď k expedícii
Balenie1000ml = 60 litrů hypotonického nápoje
Doporučení10 ml (1/2 odmerky) koncentrátu sa zaleje 500 ml chladnej vody (hypotonický nápoj, 120 mOsm / kg) alebo 550 ml chladnej vody (hypotonický nápoj, 110 mOsm / kg). Pije sa tesne pred výkonom a potom každých 10 -15 min, podľa doby, intenzity výkonu a teploty prost
Nákup v zahraničíČeská republika Česká republika MaďarskoMaďarsko
Penco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 750mlPenco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 750ml
Penco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 750mlPenco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 750ml
Penco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 700mlPenco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 700ml
Balenie / Expedícia
príchuť
Pre lepšiu cenu sa prihláste alebozaregistrujte!
1000ml = 60 litrů hypotonického nápojeDočasne vypredané
černý rybíz 29/6/2017
16,91 EUR
34%
11,17 EUR
9,31 bez DPH
1000ml = 60 litrů hypotonického nápojeSkladom
16,91 EUR
27%
12,27 EUR
10,23 bez DPH

 

Nový výnimočný iontový nápoj na našom trhu. Tekutý koncentrát s minerálmi a vitamínmi pre prípravu stredne energetického hypotonického nápoja. S vysokým obsahom karnitínu L-Carnipure, ktorý garantuje najvyššiu čistotu a účinnosť L-karnitínu. Na rozdiel od bežných hypotonických koncentrátov obsahuje sladidlo novej generácie Sucralose. Vysoká funkčnosť tohto nápoja je tak doplnená úžasnou chuťou, ktoré neodoláte.

  • doplňuje straty vody a minerálov
  • odďaľuje únavu a zlepšuje podmienky na dosiahnutie požadovaného výkonu
  • znižuje riziko kŕčov, poklesu výkonnosti a vytrvalosti
  • vhodný pre všetky typy športových aktivít
  • obsahuje vysoké množstvo L-karnitínu (550 mg / L) a vitamínu C (550 mg / L)
  • ľahká príprava až 60 litrov nápoja!

Podrobná charakteristika:
IONOGEN newjem tekutý koncentrát pre prípravu středněenergetického hypotonického nápoja, ktorým sa dopĺňajú straty vody, dôležitých minerálov a energie, ku ktorým dochádza počas intenzívneho športového výkonu (dlhšieho ako 45 min). Ak telesné tekutiny nie sú doplnené, môže dôjsť k dehydratácii. Bolo preukázané, že dehydratácia jednoznačne znižuje športovú výkonnosť a je úzko spojená s únavou, bolesťami hlavy a niekedy aj nevoľnosťou. Použitím hypotonického nápoja IONOGEN NEW podľa odporúčaného dávkovania predĺžite schopnosť podávať maximálny výkon a vaše športové aktivity si môžete užiť v plnej miere.

S dehydratáciou a iónovou nerovnováhou bývajú spojené aj kŕče, ktoré sa vyskytujú u športovcov počas športovej aktivity. Osvedčenou prevenciou je dostatočná náhrada tekutín iónovým nápojom IONOGEN NEW a doplnenie iónov minerálovým suplementom AC Salts. IONOGEN NEW je obohatený L-karnitínom (550 mg / L), ktorý prispieva k spaľovaniu tukov za vzniku energie a prispieva tak k zlepšeniu výkonnosti a vytrvalosti. Zvýšená hladina vitamínu C nielen nahrádza jeho straty potem, ale podporuje resorpciu železa a zaisťuje antioxidačné účinky a obrannú schopnosť organizmu. Na rozdiel od iných tekutých iontových nápojov na našom trhu obsahuje naozaj účinné množstvo minerálnych látok - viď tabuľka nižšie. Vďaka tomuto výnimočnému zloženiu je IONOGEN NEW unikátnym plne funkčným tekutým koncentrátom na našom trhu.

IONOGEN NEW obsahuje ako novinku prírodné sladidlo sukralóza, ktorá je vyrobená z prírodnej ho cukru (sacharózy) - vďaka tomu má nápoj skvelú prirodzenú chuť ovocia, bez nepríjemnej pachuti ďalších umelých sladidiel. Navyše je táto látka vďaka svojmu zloženiu pre Váš organizmu úplne prirodzená, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

IONOGEN NEW je vhodný pre najrôznejšie druhy športov, pri ktorých je potrebné dopĺňať hlavne tekutiny a vyšší príjem energie vo forme sacharidov nebýva vždy žiaduce. IONOGEN NEW je zvlášť vhodným nápojom do prostredia s vyššími teplotnými podmienkami alebo ako náhrada tekutín pri dehydratácii organizmu pri hnačkových ochoreniach.
Nápoj je vhodný pre deti od 6 rokov.

Nutričné hodnoty
V 100 ml koncentrátu
Energetická hodnota 1380 kJ / 324 kcal
bielkoviny 0,4 g
sacharidy 80,0 g
tuky <0.1 g
Vitamíny a minerály
vitamín C 550 mg
vitamín B12 20 mikrogramov
kyselina listová 1000 mikrogramov
L-karnitín 550 mg
ß-karotén 2,5 mg
na 900 mg
K 330 mg
mg 140 mg
P 100 mg
cl 880 mg

Príprava:
10 ml koncentrátu (z odmerky alebo dávkovača) sa zaleje 400 ml chladnej vody (hypotonický nápoj, 150 mOsm / kg) alebo 550 ml chladnej vody (hypotonický nápoj 110 mOsm / kg). Riedenie 1:40 je vhodné pre krátkodobé výkony pri nižších okolitých teplotách, naopak riedenie 1:55 pre dlhotrvajúcu výkony pri teplotách nad 20 ° C. Pije sa tesne pred výkonom a potom každých 10-15 minút, podľa času, intenzity výkonu a teploty prostredia.

Komentáre k tovaru Penco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 750ml
IONOGEN bez flase Penco  |  Andrej  |  Penco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 750ml
 
Dobry den, pisem uz 2-krat, nakolko som stale nedostal odpoved, ci je mozne objednat si Ionogen aj bez Penco flase, nakolko ich mam doma mozno aj 20 a nemam s nimi co robit a platim za nieco, co nepotrebujem. Dakujem. Menej informácií
RE: IONOGEN bez flase Penco  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobry den, bohuzel penco dodava tento vyrobek jen s flaskou a cena bez ni se nemeni. Pokud chcete flasku za neco vymnit, doporucim obratit se na master@fitness.cz hezky den
otázka na produkt  |  peter hovan   |  Penco IONOGEN 1000ml + fľaša Penco 750ml
 
Prosím Vás, už dlhšiu dobu nemáte v ponuke iontový nápoj Penco už sa nevyrába? Prosím o mail ,keď ju budete mať v ponuke . Ďakujem ! Viac informácií
RE: otázka na produkt  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobry den, iontaky v nabidce jsou, ale pouze urcite prichute :)
otázka na produkt  |  peter hovan  
 
Dobrý den. Už roky si u Vás odoberám Penco - ostružinu , a táto nie je v ponuke ! Kedy ju budete mať ? Ďakujem
RE: otázka na produkt  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobry den, je to na strane vyrobce, je nam to lito, bohuzel s tim nedokazeme nic udelat :(
RE: otázka na produkt  |  peter hovan 
 
Reakcia. Ostružinu výrobca vyrába, ako ma teraz informovali , tak neviem kde je chyba !!ďakujem
RE: otázka na produkt  |  Trenér Fitness.cz 
 
Dobry den, ja jsem nerekl, ze ji nevyrabi, ale pokud vydite, ze je nedostupna, tak ji zrejme nemaji skladem, od penca bereme jiz dlouhe roky naprosto vsechny prichute.