Sportovní výživa očima odborníků

Brušné svaly

Brušné svaly

Dve dôležité svalové partie, ktoré by nemali chýbať v žiadnom tréningu začiatočníkov, sú spodné chrbát (bedrová časť vzpriamovačov chrbtice) a brušné svaly. Kým vzpriamovače vcelku dobre precvičíte záklone čiže dvíhaním trupu z hlbokého predklonu v ľahu na bruchu cez koniec lavičky, výber a technika cvikov pre brušné svaly vyžadujú podrobnejší rozbor.
Desať osvedčených spaľovačov tukov

Desať osvedčených spaľovačov tukov

. a 2. Efedrín a kofeín Tieto suplementy pôsobia ako zohraná dvojica spaľovačov, ktoré účinkujú najmä, keď si ich vezmete pred aeróbne časťou tréningu. V rastline rodu Ephedra (tiež Mahuang) je obsiahnutá aktívna látka efedrín, ktorá pomáha spaľovať energiu najmä pri aeróbnych aktivitách. Má tú vla…
JARNÁ ÚNAVA

JARNÁ ÚNAVA

Chcete ľahšie prekonať jarnú únavu? Zápasíte s únavovým syndrómom?
Chrípky a suplementy!

Chrípky a suplementy!

Chrípku často podceňujeme, zamieňame s ňou symptómy prechladnutia a neraz jej prechádzame.
Tréning s jednoručkami

Tréning s jednoručkami

Silový tréning bol po roky nerozlučne spojený s veľkou nakladacou činkou. Ľudia verili, že k vytrénovanie solídny postavy stačí lavička, stojančeky a činka s dostatočným počtom kotúčov, čo v mnohých prípadoch bola (a je) pravda.
Posilňujte stred tela!

Posilňujte stred tela!

Posilňovanie strede tela je obzvlášť dôležité u mladých kulturistov
10 x o cukrovaní

10 x o cukrovaní

Ako naplniť svaly pred súťažou
Bolí vás kĺby?

Bolí vás kĺby?

Ako suplementovať pri bolestiach kĺbov v športoch, fitness a kulturistike
Imunita a stravovanie

Imunita a stravovanie

Tiež to robíte tak, že sa na zimu necháte obaliť tukom, a potom sa zbavujete svojho zimného "kabáta", aby ste zase odstránili zo svalov nánosy tuku a mohli sa v lete ukázať na pláži?

Hormony a výživa

Hormony a výživa

Kdo chce, aby mu rostly svaly, měl by se naučit stimulovat tělesné hormony, vznikající v těle přirozenou cestou. Intenzivní trénink s břemeny, výživa, suplementace a regenerace – to jsou základní stimuly svalového růstu.